XC-540 Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) – 21895152
This Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) is suitable for Roland printers.
SKU: LWES15C3R2320QE
Manufacturer part number: 21895152
Manufacturer: Roland
Compare
SKU: LWES15C3R2320QE Categories: ,
Description
Description
This Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) is suitable for Roland printers. It corresponds to the original Roland part (number 21895152). This linear bearing has three blocks and measures 2320mm in length by 15mm in width.
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “XC-540 Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) – 21895152”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
More Products
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SP-300 LM Guide 1500L (Rail Only)
This LM guide is suitable for Roland SP-300 printers. This part includes the rail only (without the blocks) that corresponds to part number 21895157. This LM Guide is 1500mm long.