XC-540 Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) – 21895152
This Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) is suitable for Roland printers.
SKU: LWES15C3R2320QE
Manufacturer part number: 21895152
Manufacturer: Roland
Compare
SKU: LWES15C3R2320QE Categories: ,
Description
Description
This Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) is suitable for Roland printers. It corresponds to the original Roland part (number 21895152). This linear bearing has three blocks and measures 2320mm in length by 15mm in width.
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “XC-540 Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) – 21895152”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
More Products
CONNECTOR,SUPPLAY SECTION HY431 – 1000021806
SKU: 1000021806
Manufacturer part number: 1000021806
Manufacturer: Roland
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Vutek 3250LX bearing – 3207A-2Z/C3
This Bearing is suitable for EFI Vutek 3250-LX printers.
SKU: 3207A-2Z/C3
Manufacturer: EFI
DrawCut PRO Cutting Software
SKU: 106.005.75
 Free shipping
Manufacturer: Secabo
SM CONN 2.5MM PITCH CRIMP STYLE
A variety of inkjet printers are compatible with this SM CONN 2.5MM PITCH CRIMP STYLE.