XC-540 Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) – 21895152
This Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) is suitable for Roland printers.
SKU: LWES15C3R2320QE
Manufacturer part number: 21895152
Manufacturer: Roland
Compare
SKU: LWES15C3R2320QE Categories: ,
Description
Description
This Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) is suitable for Roland printers. It corresponds to the original Roland part (number 21895152). This linear bearing has three blocks and measures 2320mm in length by 15mm in width.
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “XC-540 Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) – 21895152”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
More Products
Stahl K56 Poly V Belt PJ 1105
The Stahl K56 printers are compatible with this Poly V belt.
SKU: 007J01105
Manufacturer part number: 43J8
Manufacturer: Stahls
FP-740 Carton, Shaft – 1000001178
SKU: 1000001178
Manufacturer part number: 1000001178
Manufacturer: Roland
Roland COUPLING,CHP-20 8-5 – 1000002267
The manufacturer has discontinued this product. Please continue reading for additional details.
SKU: 1000002267
Roland BELT,200S2M1812LW-C – 1000016417
CONNECTOR,SUPPLAY SECTION LPLUG31 – 1000021812
Straight Through Tube Fitting 4.0mm and 3.2mm (20 pcs)