XC-540 Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) – 21895152
This Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) is suitable for Roland printers.
SKU: LWES15C3R2320QE
Manufacturer part number: 21895152
Manufacturer: Roland
Compare
SKU: LWES15C3R2320QE Categories: ,
Description
Description
This Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) is suitable for Roland printers. It corresponds to the original Roland part (number 21895152). This linear bearing has three blocks and measures 2320mm in length by 15mm in width.
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “XC-540 Linear Bearing (LWES15C3R2320QE) – 21895152”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
More Products
VS-540i Carton, Cover – 1000011039
SKU: 1000011039
Manufacturer part number: 1000011039
Manufacturer: Roland
LEC-330 ADAPTER,CARRIAGE R – 1000006192
SKU: 1000006192
Jeti 3312 UNF Thread to Hose Barb connector 3mm ID Tubing (20 pcs)
The Jeti 3312 ink tank uses this set of 20 UNF Thread to Hose Barb connectors, which are compatible with 3mm ID tubing.