CJ-540 Belt, 408P2M4-530 – 11929138
Roland CJ-540 printers are compatible with this generic belt, 408P2M4-530.
SKU: 008055
Manufacturer part number: 11929138
Manufacturers: Roland , DIGIPRINT
Compare
SKU: 008055 Categories: ,
Description
Description
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “CJ-540 Belt, 408P2M4-530 – 11929138”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
More Products
Straight Through Tube Fitting ID Tubing 1.6 Nylon Black (20 pcs)
SKU: N210-2/20
Manufacturer: DIGIPRINT
VJ-1604 Bearing – KY-14620
Mutoh Valuejet 1604 printers can use this generic bearing.
SKU: PMEMUVJ002O
Manufacturer part number: KY-14620
Manufacturers: DIGIPRINT , Mutoh
Straight Through Reduction Tube Fitting ID Tubing 3.2mm to 2.4mm Nylon white (20 pcs)
SKU: DC-1/20
Manufacturer: DIGIPRINT
DrawCut Upgrade PRO to EXPERT
SKU: 106.005.84
Manufacturer part number: 106.005.84
 Free shipping
Manufacturer: Secabo
XC-540 Adapter,Tube 2-4-T – 1000001577
Roland XC-540 printers are compatible with this adapter, tube 2-4-t.
Manufacturer: Roland
VG-640 GASKET,STGH 10-10 L=300MM – 1000015159