BELT,340P2M4-530 – 1000000785
The manufacturer has discontinued this product. Please scroll down for more information below.
SKU: 1000000785
Manufacturer part number: 1000000785
Manufacturer: Roland
Compare
SKU: 1000000785 Categories: ,
Description
Description
This part is no longer available. The manufacturer has discontinued it.
As an alternative, we suggest our high quality generic AJ-1000 Belt, 340P2M4-530 – 1000000785.w.
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “BELT,340P2M4-530 – 1000000785”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
More Products
AJ-1000 L-Bearing, SSR15XW2GE+3620LY – 1000000553
SKU: 1000000553
Manufacturer part number: 1000000553
Manufacturer: Roland
ADAPTER,CLAMP ZAT-4D – 1000011960
LEC-300 ADAPTER,CARRIAGE R – 1000004634
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SP-300 LM Guide 1500L (Rail Only)
This LM guide is suitable for Roland SP-300 printers. This part includes the rail only (without the blocks) that corresponds to part number 21895157. This LM Guide is 1500mm long.
Jetrix M5 Hexagonal Socket Mini One Touch Fitting
SKU: KQ2S06-M5N
Manufacturer: Inktec
Straight Through Reduction Tube Fitting ID Tubing 3.2mm to 2.4mm Nylon Black (100 pc)