26 pin Connector – AKC26H-ND
SKU: AKC26H-ND
Manufacturer part number: AKC26H-ND
Manufacturer: DIGIPRINT
Compare
SKU: AKC26H-ND Categories: ,
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “26 pin Connector – AKC26H-ND”
Your email address will not be published. Required fields are marked *
More Products
Summa T1300 Belt – MB9125
The Summa T1300 cutting plotters can use this belt.
SKU: 9056
Manufacturer part number: MB9125
Manufacturer: Summa
JF-1631 Coupling – MCO17-5-5
JF-1631 printers can use this coupling. This is the original Mimaki part (number MCO17-5-5).
SKU: MCO17-5-5
Manufacturer part number: MCO17-5-5
Manufacturer: Mimaki
Roland ADAPTER,KQ2L06-02NS – 1000013123
The manufacturer has discontinued this product. Please continue reading for additional details.
SKU: 1000013123
Manufacturer part number: 1000013123
Manufacturer: Roland
CONNECTOR,SUPPLY SECTION NS1D – 1000021861
Manufacturer part number: 1000021861
Manufacturer: Roland
BELT,SCAN AJ-740 – 1000003529
S60 Carriage Belt – 990.0346.04
The Secabo S120 cutting plotters can use this carriage belt. This is the original Secabo part (number 990.0346.02). This carriage belt has a width of 9 mm and a length of 2813 mm.